اگر شما نیز از فرم بینی خود ناراضی هستید و می خواهید عمل زیبایی بینی انجام دهید توصیه می کنیم این مقاله از سایت دکتر توسلی را با دقت بخوانید. چرا که در این مقاله سعی شده مطالبی گفته شود که به شما در انتخاب یک جراح بینی در شهر محل زندگیتان کمک کند. زیرا اساسی ترین و اولین اقدامی که افراد باید قبل از جراحی بینی انجام دهند، انتخاب یک متخصص بینی خوب ، متبحر و مجرب می باشد. جراحی زیبایی بینی یک جراحی اورژانسی نبوده و اضطراری برای زودتر انجام شدن آن وجود ندارد از همین رو افراد زمان کافی برای تحقیق و انتخاب بهترین دکتر بینی در شهر خود را دارند. دکتر علی توسلی بهترین دکتر عمل بینی بابل ، به پشتوانه سال ها تجربه در حوزه مربوطه ، موفقیت امیز بودن جراحی را برایتان تضمین می کند.

 

جراحی زیبایی بینی توسط جراح بینی بابل

بینی افراد را با توجه به ویژگی های ساختاری آن ها می توان به دو دسته استخوانی و گوشتی تقسیم کرد. در برخی از افراد بینی دچار مشکلات ظاهری بوده و این مشکلات می تواند به طور مادرزادی در او وجود داشته یا در اثر سانحه ای در بینی ایجاد شده باشد. از جمله این مشکلات ظاهری می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • وجود قوز بر روی پل بینی
 • افتادگی نوک بینی
 • پهن بودن بینی
 • بزرگ بودن سایز بینی
 • نامتقارن بودن سوراخ های بینی و بزرگ بودن آن ها

انجام عمل بینی گوشتی به دلیل پوست ضخیم و ساختار غضروفی-استخوانی ضعیف آن از عمل زیبایی بینی استخوانی سخت تر بوده و نتایج آن نیز از اقبال کمتری برخوردار است. با این حال اگر جراح بینی از تجربه و مهارت بالایی برخوردار باشد می تواند نتایج بسیار درخشانی از آن را رقم بزند.

تفاوت بینی های گوشتی و استخوانی از نظر بهترین دکتر بینی در بابل

برخی افراد دارای بینی های استخوانی با پوست نازک می باشند و این افراد از شکل بینی خود ناراضی هستند؛ از سوی دیگر، بینی بعضی افراد گوشتی بوده و بخش غضروفی آن بزرگ است؛ همه این افراد فکر می کنند که شکل و اندازه بینی آن ها با صورت شان تناسب ندارد و به همین دلیل است که می خواهند عمل جراحی روی بینی شان انجام شود. بیایید درباره انواع بینی، ویژگی ها و عمل های زیبایی ، صحبت کنیم.

 

انواع بینی از نظر بهترین دکتر بینی بابل دکتر علی توسلی

احتمالاً شما درباره انواع بینی شنیده اید. برخی افراد بینی ها را بر اساس اصول قومی و نژادی طبقه بندی کرده و برخی آن ها را در قالب بینی های گوشتی در مقابل بینی های استخوانی دسته بندی می کنند. این افراد طبقه بندی شده، به جراح بینی خوب بابل یا شهر محل سکونت خود مراجعه کرده و درخواست تغییر حالات صورت خود را می کنند. رینوپلاستی ، یکی از متداول ترین جراحی های زیبایی می باشد.

 • بینی های استخوانی:

بازترین مشخصه در بینی های استخوانی، قوز می باشد که به جذابیت صورت آسیب می زند. اغلب، عدم تقارن صورت، در اثر آسیب های ناشی از تصادف بوجود می آید. معمولاً قوزها یا ناهماهنگی های ایجاد شده در اثر آسیب های ناشی از تصادف، در نیم رخ افراد مشهود تر است. این باعث می شود که ترکیب صورت، نامطلوب باشد.

رینوپلاستی بینی های استخوانی در مقابل بینی های گوشتی

همانطور که قبلاً ذکر شد، افراد به طور کلی به دو گروه افراد دارای دماغ گوشتی و افراد دارای دماغ استخوانی دسته بندی می شوند. این یک طبقه بندی علمی نمی باشد ولی بهترین جراح رینوپلاستی از این عبارات برای برقراری ارتباط بهتر با بیماران استفاده می کنند.

تفاوت اصلی بین این دو نوع بینی، در ضخامت پوست آن ها است. در دماغ های گوشتی، پوست ضخیمی دماغ را پوشش می دهد ولی نوع استخوانی دارای پوست نازک تر و یک لایه چربی می باشد. بینی های گوشتی دارای قابلیت فرم دهی کمتری هستند، بینی های استخوانی را راحت تر می توان کوچک تر کرده و شکل داد. در یک جراحی بینی ، هر دوی این ویژگی ها مورد نیاز می باشند. بهترین دکتر جراح بینی بابل یا دیگر شهر های ایران باید بتواند دور بینی را جمع کرده و نوک بینی را شکل دهد. در طول جراحی، انحراف و کجی تیغه بینی، ترمیم می شود. برای ترمیم قوز بالای بینی، یک حراح دماغ ماهر اطمینان حاصل می کند که جراحی برای تنفس بیمار، مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

 

 

 • بینی های گوشتی:

عملاً دستیابی به یک نتیجه خوب از یک عمل زیبایی بینی گوشتی نسبت به بینی استخوانی، چالش برانگیزتر بوده و به یک جراح بینی خوب و با تجربه  نیاز دارد. بینی های گوشتی بر خلاف اسم شان دارای مقدار زیادی ماهیچه یا گوشت نمی باشند ولی دارای:

 • پوست ضخیم و چرب با حفره های مشخص هستند.
 • نوک بینی چرب و پهن می باشند.
 • تیغه های بینی ضخیم هستند.
 • بخش پهن تر در قسمت پایینی بینی می باشند.
 • غضروف بینی ضعیف تری می باشند.
 • ارتفاع تیغه بینی بلندی از نیم رخ هستند.

این مشخصه ها باعث می شوند که بینی پهن و بزرگ بنظر برسد. آن ها همچنین دارای خطوط بینی نامشخصی هستند که باعث می شود یک بینی زیباتر شکل بگیرد و فرمی که بهترین جراح دماغ رقم می زند بهترین باشد.

 

نظر بهترین دکتر بینی در رابطه با انواع بینی های گوشتی یا آفریقایی و جراحی آن ها

در قسمت از مقاله دکتر علی توسلی بهترین دکتر بینی در بابل درباره انواع بینی های آفریقایی صحبت خواهد کرد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:

 • با حفره های بزرگ و غدد چربی بسیار فعال

انواع بینی های گوشتی با حفره های بزرگ و غدد چربی که در زیر پوست وجود دارند؛ این نوع پوست ها، پوست های روغنی نامیده می شوند؛ استفاده از لیزر یا یک رژیم کم نمک برای پوست این بیماران توصیه می شود. معمولاً یک جراح بینی خوب توصیه می کند که بیمار تا شش ماه بعد از درمان تحت درمان های کنترل چربی قرار بگیرد.

 • با غدد چربی کم فعالیت

برخی از بیماران دیگر دارای بینی های گوشتی و غد کم فعالیت، دارای بینی های قرمز می باشند. در عمل این بینی ها، بهترین دکتر بینی در بابل یک فرم زیباتری را با استخوان و اسکلت محکم زیر پوست ضخیم بینی خلق می کند . جراح دماغ ، پوست و غضروف بینی را به هم نزدیک تر می کند تا از تجمع بافت اضافی و ترشحات در نوک بینی جلوگیری کند.

 

جراح بینی

انتخاب بهترین جراح بینی در بابل

به دلیل جلب توجه زیاد بینی در صورت و تاثیر زیاد آن بر زیبایی چهره، افراد زیادی در صورت مشاهده کوچکترین نقص در آن به منظور دستیابی به ظاهری زیباتر اقدام به راینوپلاستی خود می کنند. امروزه با توجه به محبوبیت زیاد این عمل در میان افراد، جراحان زیادی اقدام به انجام رینوپلاستی می کنند که البته همه آن ها از مهارت لازم در این زمینه برخوردار نبوده و همین امر موجب می شود تا نه تنها نتایج رضایت بخش را برای افراد به ارمغان نیاورند بلکه عوارض جبران ناپذیری نیز در آن ها ایجاد کنند. پس در انتخاب بهترین دکتر بینی خود بسیار دقت کنید. برای داشتن بهترین عملکرد در انتخاب دکتر جراح بینی لازم است تا از ویژگی های یک جراح خوب آگاه باشید. در ذیل به تعدادی از مهم ترین ویژگی های دکتران خوب بینی اشاره کرده ایم.

ویژگی های یک دکتر بینی خوب در بابل

تمامی پزشکان و جراحان بینی خوب دارای ویژگی های ذیل هستند:

 • با وجدان هستند.
 • از قدرت تصور بالایی برخوردار می باشند.
 • کاملاً بر اصول ریاضی و زیبایی شناسی اشراف دارند.
 • زمان کافی را برای بررسی وضعیت سلامت بیمار و آگاهی از انتظارات او صرف می نمایند.
 • برخورد خوبی با بیماران و مراجعان خود داشته و با صبوری به سوالات آن ها پاسخ می دهند.
 • سابقه و کارنامه کاری درخشانی دارند.
 • بر تکنیک های جراحی مسلط می باشند.
 • بهترین جراح بینی در بابل یا دیگر شهر های ایران تجربه زیادی در زمینه عمل های بینی دارد و غیره.
فیلم جراحی بینی توسط بهترین جراح رینوپلاستی

 

بهترین جراح بینی طبیعی کار

در دنیا امروزی که ما در آن زندگی می کنید عمل زیبایی بینی طبیعی بیشتر از فرم نیمه فانتزی یا عروسکی طرفدار دارد. چرا که انگار داشتن بینی طبیعی و بدون نقص که با تمامی اجزای صورت تناسب دارد ، در حال حاضر بسیار زیبا به نظر می رسد. از همین رو بیشتر افرادی که قصد دارند جراحی زیبایی بینی انجام دهند به دنبال پیدا کردن بهترین ، متبحر ترین و مجرب ترین دکتر جراحی زیبایی بینی طبیعی کار هستند. روند جراحی به فرم طبیعی بر اساس طبیعی بودن حالت بینی و حفظ عملکرد طبیعی آن می باشد. به همین دلیل در این فرایند حفظ بافت نرم ، استخوان و غضروف بینی از اولویت بسیار بالایی برخوردار است.

دکتر علی توسلی بهترین دکتر جراح بینی بابل با تجربه ، مهارت و دقت بسیار بالایی که تا کننون از خود نشان داده است به عنوان یکی از بهترین و خبره ترین پزشکان در عرصه عمل طبیعی بینی مشغول به فعالیت هستند. عمل های زیبایی به فرم طبیعی که توسط ایشان صورت می پذیرند با گذشت زمان همچنان زیبا و بدون تغییر می مانند و اصلاحات کاملا بر پایه اصول و علم زیبایی بوده و اعمال می شود. کسانی که در شهر بابل زندگی می کنند و قصد دارند عمل زیبایی بینی انجام دهند می توانند با مراجعه به صفحه ایشان در شبکه های اجتماعی ، گالری تصاویر و آپارات نمونه کار های موجود در سایت را مشاهده کنند و برای دریافت نوبت فرم تماس سایت را پر نمایند.

بهترین جراح بینی گوشتی در بابل

برخی از افراد نیاز به کار و دقت بیشتر پزشک در عمل زیبایی بینی دارند ؛ چرا که عمل کردن بعضی از بینی ها حساسیت و پیچیدگی بسیار زیادی را دارد و از همین رو بهتر است عمل جراحی آن ها توسط پزشکان متبحر ، مجرب و متخصص انجام شود تا نتایج ایده آل و جذابی حاصل شود. عمل کردن درست بینی های گوشتی باعث می شود ، این نوع بینی ها پس از گذشت مدت زمان کوتاهی مجدداً به حالت اولیه خود باز نگردد و چهره افرادی که دارای این نوع بینی هستند دستخوش تغییرات کوچک و بزرگ قرار نگیرد. بسیاری از افراد به دلیل ترس از برگشت شرایط اولیه ، از انجام عمل دماغ های گوشتی منصرف و نا امید می شدند. این افراد از نقش مهم و اساسی متخصص بینی مطلع نبودند و تنها دوست دارند سریعا وضعیت بینی فعلی خود را تغییر دهند.

چنین افرادی به دلیل عجله زیادی که دارند و مطلع نبودن از اهمیت انتخاب بهترین دکتر جراح بینی گوشتی ، بینی خود را به دست پزشکانی بی تخصص ، نا کار آمد و بی تجربه می سپارند و در نهایت ، با نتایج بد و غیر قابل جبرانی مواجه می شوند. در حالی که با مراجعه به یک جراح دماغ خبره که در حوزه عمل بینی های گوشتی تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد می توان از وقوع اتفاقات ناگوار و جبران ناپذیر جلوگیری کرد. یک جراح رینوپلاستی گوشتی خوب ، ماهر و فوق العاده به خوبی می داند که چه فرمی مناسب این نوع بینی هاست ، چگونه او را عمل کند که دچار افتادگی نشود ، چه میزان پیوند غضروف یا گرافت گذاری انجام دهد ، چه مراقبت های را به بیمار خود بگوید تا دچار عارضه نشود. چنین پزشکی به طور حتم کسی است که سالیان سال در این حوزه مشغول به کار و فعالیت می باشد و تا کنون عمل های موفق بسیار زیادی انجام داده است.

 

بهترین جراح بینی در بابل کیست؟

ممکن است این سوال که بهترین دکتر عمل بینی در بابل چه کسی است؟ سوال خیلی از شما ها باشد. در پاسخ به این سوال ابتدا باید بگویم بهترین متخصص بینی یا جراح رینوپلاستی کسی است که بتواند به سادگی مشکل مراجعه کننده خود را تشخیص دهد ، بهترین و مناسب ترین فرم بینی را به او پیشنهاد دهد ، در کار و حرفه خود از تجربه و تخصص بسیار زیادی برخوردار باشد ، به تمامی روش های انجام عمل زیبایی بینی تسلط داشته باشد و روش ها را با توجه به نوع بینی و نوع پوست انتخاب کند.

انجام عمل رینوپلاستی توسط چنین افرادی به طور قطع با نتایج ایده آل و جذابی همراه می باشد. دکتر علی توسلی یکی از بهترین جراحان بینی بابل می باشد که با تکیه بر دانش ، مهارت و تخصص خود قادر به انجام عمل جراحی زیبایی بینی بر روی دماغ های گوشتی و استخوانی است. ایشان به دلیل علاقه ای که به حوزه کاری خود دارند همواره سعی می کنند علم و دانش خود را به روز نگه دارند.

عوارض عدم انتخاب بهترین جراح بینی

همانطور که می دانید عمل بینی با دو هدف درمانی و زیبایی انجام می شود و پروسه ای چالش برانگیز و سخت می باشد. از همین رو نیاز است تا پزشکی که اقدام به انجام این فرایند می زند به ساختمان بینی آشنایی داشته باشد ، تجربه بسیار زیادی در زمینه عمل های زیبایی و درمانی بینی داشته باشد و به علم زیباشناسی اشراف کامل داشته باشد. چرا که اگر وی از شرایط گفته شده برخوردار نباشد ، ممکن است زیباجو با عوارضی مانند اختلالات تنفسی ، عدم حس بویایی ، آپنه خواب ، نامتقارن بودن حفره های بینی ف کوچکی خیلی زیاد در حفره های بینی و غیره رو به رو شود.

نحوه انتخاب یک جراح بینی خوب

انتخاب جراح بینی یکی از کلی ترین و مهم ترین پروسه پیش از رینوپلاستی می باشد. زیباجویان برای کسب نتیجه مطلوب و طی نمودن پروسیجری با حداقل ترین عوارض و برای جلوگیری از نیاز انجام جراحی بینی ترمیمی، می بایست در انتخاب متخصص معالج دقت لازمه را به خرج دهند. برای یافتن پزشکی متبحر و با تجربه می توانید از طریق روش های توصیه شده در موارد زیر اقدام نمایید.

 • از دوستان، نزدیکان، آشنایان، اقوام در باب شناخت دکتر بینی خوب به پرس وجو بپردازید
 • اسامی جراحان توصیه شده را یادداشت و برای کسب اطلاعات بیشتر به مطب آنان مراجعه نمایید.
 • پس از مراجعه با بیماران وی درباره رضایت و یا عدم رضایت از نتیجه رینوپلاستی صحبت کنید.
 • از پرسنل درباره اخلاق کاری جراح بینی تحقیق شود

افرادی که قصد انجام این جراحی زیبایی را دارند به دلیل نتایج غیر قابل بازگشتی که جراحی بر جای می گذارد باید در انتخاب پزشک دقت کنند. انتخاب بهترین جراح بینی در نتیجه عمل تاثیر مثبت و مستقیمی دارد به گونه ای که اگر دکتر پلاستیک بینی انتخاب شده تجربه و تبحر لازم برای انجام عمل زیبایی بینی را نداشته باشد افراد نمی توانند از نتایج ایده آلی بهره مند شوند.

روش های جراحی بینی

عمل بینی به واسطه دو تکنیک قابل انجام است که نسبت به معاینه فیزیکی بینی مراجعین و سلیقه متعارف بیماران ، توسط پزشک انتخاب می شود. جراحی بینی با دو متد بسته و باز ، در پروسه های زیبایی و درمانی بینی انجام می شود. یک جراح ماهر در این صورت با بررسی وضعیت بیمار و انجام معاینات دقیق ، روشی متناسب را در این پروسیجر انتخاب می نماید. انجام عمل زیبایی بینی با متد باز اغلب بیشتر مورد استفاده پزشکان قرار می گیرد که علت آن دید کافی و دسترسی راحت دکتر به ساختار بینی ، در زمان جراحی می باشد.

مشاوره نزد بهترین جراح بینی

پیش از اقدام به جراحی ، می بایست به پزشک مورد نظر خود مراجعه کرده و انتظارات خود را از این پروسیجر مطرح نمایید. پزشک در این جلسه از فرد می خواهد که در خصوص سلیقه اش از فرم ایده آل خود ، توضیح دهد. فرد در این صورت می تواند طی مشاهده نمونه کارهای بیمار ، بینی مشابه بینی خود را پیدا کند و نتیجه ای مشابه بعد آن را از جراح خود بخواهد اما نباید این انتظار را داشته باشد که بینی اش کاملا مشابه نمونه مورد نظر شود. در این صورت دکتر منتخب می تواند شخص را در این رابطه راهنمایی کند و به توضیح ویژگی های بینی داوطلب و نتیجه منطقی آن بپردازد. جراح بینی با شرح معیارهایی زیبایی بینی بر روی چهره متقاضی ، زیبایی بینی را برای آن ها اجرایی می کند.

جراح بینی ترمیمی

زمانی که افراد از نتایج عمل دماغ خود احساس نارضایتی می کنند جراح بینی برای رفع این چنین نواقص ساختاری و یا ظاهری، فرد را تحت درمان قرار می دهد. لازم به ذکر است این فرایند پیچیده تر و حساس تر از اصلاحیات اولیه بوده و دکتر نیاز به اعمال تکنیک های پیچیده تری خواهد بود. بعضی از موارد به شرح زیر هستند.

 • مشکلات زیبایی (افتادگی نوک، عدم تقارن پره ها، ظاهری بسیار کوچک و یا بزرگ، نوک بینی پهن)
 • مشکلات تنفسی بینی: باریک شدن مجاری تنفسی در اثر جمع کردن بیش از اندازه پره ها،
 • تحلیل و یا آسیب های بافتی و غضرفی
 • تاثیرات منفی عاطفی یک جراحی بینی ناموفق

اهداف جراح بینی ترمیمی عبارتند از:

 • تغییر شکل بینی برای کسب خواستار مطلوب بیمار
 • بهبود تنفس با سپتوپلاستی و یا پیوند غضروف
 • تقارن سازی بینی با بخش های دیگر صورت
 • برداشتن انسداد بینی و یا افتادگی بینی و کجی بینی
 • جراح بینی با افزایش اعتماد به نفس حال روحی بیماران را باز می یابد
 • بهبود زیبایی بینی و صورت

هزینه جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی

عوامل متفاوتی در برآورد هزینه جراحی بینی تاثیر گذار است که شامل :

 • علت جراحی بینی ، که زیبایی باشد یا درمانی
 • میزان اصلاحات و شدت تغییرات
 • دستمزد متخصص بیهوشی
 • مبلغ کلینیک و یا بیمارستان
 • هزینه پزشک با توجه به میزان شهرت و مهارت ایشان و غیره