جراحی پلک در بابل یا هر شهر دیگری که قصد انجام این جراحی زیبایی در آن را دارید زمانی با بهترین نتایج همراه خواهد بود که شما با صرف زمان و دقت لازم بهترین پزشک را برای انجام آن برگزینید. جراحی زیبایی پلک یکی از جراحی های زیبایی صورت می باشد که به دلیل انجام بر روی چشم ها بسیار حساس می باشد.

دکتر علی توسلی یکی از بهترین جراحان پلک بابل می باشد؛ برای مشاهده نمونه کار ایشان می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام شان مراجعه کنید.

جراحی پلک در بابل

جراحی پلک چیست؟

هدف از انجام این فرایند  که در اصطلاح از آن با نام بلفاروپلاستی یاد می شود، برطرف کردن مشکلات ظاهری پلک اعم از افتادگی آن و به طور کلی افتادگی پلک هاست. این جراحی زیبایی را می توان بر روی پلک بالا ، پایین یا هر دو پلک انجام داد. لازم به ذکر است که این عمل نه تنها مشکلات ظاهری نواحی اطراف چشم را رفع می کند بلکه با انجام آن می توان برخی از مشکلات عملکردی پلک را نیز درمان نمود.

نکاتی در مورد جراحی پلک در بابل

با جراحی پلک می توان چربی و پوست اضافی که به دنبال افزایش سن در پلک های بالا و پایین ایجاد شده اند را برطر6 نمود؛ با این کار از افتادگی پلک و بروز چین و چروک در اطراف آن تا حد بسیار زیادی جلوگیری به عمل می آید. چشم ها روح صورت و در واقع یکی از مهم ترین عناصر زیبایی چهره می باشند؛ بلفاروپلاستی از جمله موثرترین روش های جوانسازی نقاط اطراف چشم می باشد. بعد از انجام این جراحی زیبایی، نیازی به بستری شدن نبوده و در برخی موارد حتی با بی حسی موضعی نیز قابل انجام می باشد. فقط چند روز برای بهبود عوارض پس از عمل زمان لازم بوده و دوره نقاهت کامل آن، تنها چند هفته می باشد. به طور کلی می توان گفت که اگر این جراحی زیبایی توسط یک پزشک مجرب و چیره دست انجام بگیرد، بسیار بی خطر بوده و عوارض آن بسیار جزئی خواهد بود.

جراحی پلک در بابل

کاربردهای جراحی پلک در بابل

کاربردهای این فرایند را روی هم رفته می توان در فهرست ذیل خلاصه نمود:

  • درمان شلی یا افتادگی پوست بالا و چین و چروک های ناشی از آن
  • درمان اختلال بینایی ناشی از افتادگی بیش از اندازه پلک
  • رفع تورم و پف زیر چشم ها
  • برطرف نمودن افتادگی پلک پایین که منجر به نمایان شدن هرچه بیشتر نواحی سفید چشم می گردد.
  • برطرف کردن چین و چروک های ظریف پلک پایینی و حذف پوست اضافی آن.

هزینه جراحی پلک در بابل

اینکه جراحی پلک در بابل انجام شود یا شهر دیگر، تغییر چندانی در هزینه آن ایجاد نمی نماید، این میزان تبحر و تجربه جراح و عواملی همچون هزینه آزمایش، داروها و غیره است که هزینه جراحی را مشخص می نماید.