جراحی بینی از جمله انواع جراحی های زیبایی صورت است که در میان مردم سراسر جهان و به خصوص افراد جوان بسیار پرطرفدار بوده و در صورتی که توسط متبحر ترین و بهترین دکتر بینی صورت بگیرد با نتایج بسیار درخشانی همراه خواهد بود. تمامی افرادی که در شهر های بزرگ و کوچک زندگی می کنند و قصد دارند عمل زیبایی بینی را انجام دهند در وهله اول به دنبال یک جراح زیبایی خوب در شهر محل زندگی خود می گردند. به عنوان مثال کسانی که در مازندران و شهر بابل زندگی می کنند ، ابتدا به دنبال بهترین جراح بینی بابل هستند ، چرا که انتخاب بهترین فرد در یک حوزه باعث می شود شما به نتایج مطلوبی دست پیدا کنید. در این مقاله از بهترین جراح رینوپلاستی بابل آقای دکتر علی توسلی درمورد ویژگی های مهم توضیح داده ایم که امیدواریم به شما کمک بزرگی کند. در صورتی که سوالی نیز در رابطه با مراحل جراحی دماغ یا انتخاب متخصص بینی دارید می توانید در انتهای مقاله سوال خود را مطرح سازید تا در کوتاه ترین زمان پاسخ شما ارسال شود.

 

 

بسیاری از افراد هنگام قرارگیری در مقابل آینه متوجه این موضوع می شوند که بینی شان مشکلات ظاهری دارد، به طور مثال دارای قوز بوده یا تناسبی با دیگر اجزای موجود در صورت آن ها ندارد. حتی ممکن است این مشکلات بارها از سمت اطرافیان به آن ها یادآوری و این امر موجب ناراحتی و کاهش اعتماد به نفس آن ها شده باشد. این افراد در صورت تمایل به از بین بردن و رفع این نقوص ظاهری می توانند برای انجام عمل زیبایی دماغ اقدام کرده، با انتخاب بهترین جراح پلاستیک بینی بابل یا هر شهر دیگری که در آن ساکن هستند به بهترین نتایج از جراحی کردن دماغ دست یابند.

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی بابل

همانطور که می دانید بینی یکی از مهم ترین و موثر ترین اجزای چهره می باشد که علاوه بر اینکه باعث می شود ما بتوانیم به راحتی بو کنیم و عطر خوش کتاب ، نوزاد ، غذا ، گل و غیره را استشمام کنیم در زیبایی چهره نیز تاثیر گذار می باشد. بزرگ بودن بینی ، افتاده بودن نوک بینی ، قوز دار بودن بینی یا پهن بودن آن می تواند تاثیر منفی و بدی هم در زیبایی و هم در احساسات ما بگذارد و باعث شود اعتماد به نفس ما به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا کند. برخی از افراد زمانی که می بینند که چهره شان به دلیل وجود چنین عیوبی نازیبا شده است به دنبال یک راه کار مناسب و درست می گردند و در این میان با عمل زیبایی بینی آشنا می شوند و تنها به دلیل اینکه هر چه زود تر از این عیوب و نواقص خلاص شوند تصمیم به عمل کردن دماغ می گیرند. اما افراد باید بدانند که انجام عمل جراحی زیبایی بر روی این عضو حساس و مهم کمی پیچیده بوده و نیاز به پزشکی مجرب ، متبحر ، کارآزموده و متخصص دارد. چرا که اگر این عمل زیبایی توسط یک دکتر بینی ناکارآمد ، بی تجربه و بدون مهارت انجام شود ممکن است تنفس شما را با مشکل جدی ای رو به رو سازد یا به طور کل زیبایی آن را از بین ببرد.

 

 

از همین رو بهتر است تا برای انجام تمامی جراحی های زیبایی  به خصوص جراحی زیبایی بینی پزشک و جراح قابل اعتماد ، مجرب و متبحر انتخاب کنید تا با ارامش خیال تحت عمل جراحی قرار بگیرید و به بهترین نتایج دست پیدا کنید. اگر بهترین جراح بینی بابل یا شهر محل زندگی خود را پیدا کنید به راحتی بدون صرف هزینه ای هنگفت و زیاد ، می توانید با ارامش و بدون ترس و نگرانی این عمل زیبایی را انجام دهید. یک جراح زیبایی بینی خوب علاوه بر اینکه استاندارد های زیبایی و جراحی را در حین عمل زیبایی دماغ شما رعایت می کند ، از سلامتی شما نیز مراقبت می کند ، چرا که سلامتی ، حفظ ساختار بینی شما ، عملکرد صحیح بینی شما در اولویت کار های او قرار داد. به همین ترتیب قوز روی پل بینی را برداشته ، افتادگی بینی را رفع می کند ، در صورت وجود انحراف آن را درمان می کند ، در صورت تمایل به تغییر بینی به حالت فانتزی یا نیمه فانتزی تغییرات مورد نیاز را اعمال می کند و در عین حال هیچ آسیبی به عصب های بویایی شما وارد نمی کند. با انتخاب یک دکتر بینی خوب ، مجرب و متبحر در بابل رضایت بخش بودن و ایده آل بودن نتایج عمل زیبایی بینی خود را تضمین کنید. در ادامه این مقاله در رابطه با خصوصیات بهترین دکتر بینی بابل صحبت خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که بهترین جراح بینی بابل چه کسی است.

 

 

عوامل موثر در نتیجه جراحی بینی

باید این نکته را متذکر شویم که میزان مهارت و تجربه جراح رینوپلاستی تنها عامل مطلوب بودن نتیجه به دست آمده از جراحی دماغ نبوده و این امر به موارد دیگری نیز بستگی دارد که در ذیل به تعدادی از آن ها اشاره کرده ایم:

نوع بینی :

بینی افراد را با توجه به ویژگی های ساختاری آن ها به دو نوع بینی استخوانی و گوشتی تقسیم می نمایند که نتیجه عمل کردن بینی های استخوانی به دلیل محکم تر بودن بافت غضروفی-استخوانی ، نازک تر بودن پوست بینی و کمتر بودن میزان بافت چربی زیرپوستی از اقبال بیشتری نسبت به جراحی کردن بینی های گوشتی برخوردار می باشد. البته باید بگوییم که امروزه و با پیشرفت علم پزشکی نتیجه عمل دماغ های گوشتی نیز بسیار مطلوب و رضایت بخش بوده و تا حد بسیار زیادی قادر به تحقق انتظارات منطقی افراد از آن  می باشد.

میزان ایرادات بینی :

طبق گفته های بهترین جراح بینی بابل ، یکی دیگر از عوامل موثر در کسب نتایج مطلوب از جراحی زیبایی دماغ میزان ایرادات بینی می باشد. در برخی از افراد میزان ایرادات بینی به قدری زیاد است که امکان برطرف شدن همه آن ها در یک جلسه جراحی زیبایی بینی وجود نداشته و این هیچ ارتباطی به میزان مهارت متخصص بینی ندارد. این افراد برای رسیدن به نتیجه ایده آل و مطلوب خود باید نسبت به جراحی ترمیمی بینی  اقدام نمایند.

رعایت مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی :

یکسری نکات و دستورالعمل ها وجود دارد که رعایت آن ها قبل و بعد از عمل کردن دماغ تاثیر بسیار زیادی بر ایمن بودن روند عمل زیبایی دماغ و مطلوب بودن نتیجه به دست آمده دارد که افراد باید به دقت آن ها را رعایت کرده و در انجام آن ها کوتاهی نکنند. دکتر علی توسلی ، بهترین جراح پلاستیک بینی بابل در جلسه مشاره قبل از عملل کردن دماغ تمامی این نکات را خدمت تان شرح خواهند داد.

جراح زیبایی بینی :

از مهم ترین و موثر ترین عامل در نتیجه جراحی زیبایی بینی ، دکتر پلاستیک بینی می باشد. هر چه میزان تبحر و تجربه بهترین جراح بینی بابل بیشتر باشد به طور حتم نتایج قابل قبول و مطلوبی به وجود خواهد آمد. از همین رو در ادامه این مقاله قصد داریم به عزیزانی که در شهر زیبای بابل زندگی می کنند و قصد دارند عمل زیبایی دماغ را انجام دهند کمک کنیم و بگویم چگونه می توانند بهترین جراح پلاستیک بابل را انتخاب کنند.

 

 

بهترین جراح زیبایی بینی در بابل کیست ؟

بسیاری از کسانی که قصد دارند عمل زیبایی بینی را انجام دهند ، اولین سوالی که در ذهنشان به وجود می آید این است که باید برای عمل کردن بینی به چه کسی مراجعه کرد یا اینکه بهترین جراح بینی بابل کیست؟ در پاسخ به این سوال که باید برای انجام عمل دماغ به چه پزشکی مراجعه کرد ، باید بگویم که اگر قصد انجام رینوپلاستی را دارید اما نمی دانید باید به چه کسی مراجعه کنید ، باید بگویم که تنها سه دسته از جراحان اجازه عمل جراحی کردن دماغ را دارند که شامل جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، جراح فوق تخصص پلاستیک زیبایی و ترمیمی ، جراح فک و صورت می شوند. با توجه به پرطرفدار بودن عمل زیبایی دماغ تعداد پزشکانی که این عمل زیبایی را انجام می دهند بسیار زیاد است و از همین رو نیاز است تا پس از یافتن یک دکتر بینی خوب ، مجرب و متبحر  ، نام او را در سایت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور جستجو کنید و حواستان را جمع کنید که تحت تاثیر تبلیغات ، به ویژه تبلیغات رسانه ای اعم از تبلیغات ماهواره ای و تبلیغات فضای مجازی قرار نگیرید.

در پاسخ به سوال دوم نیز باید بگویم که بهترین جراح بینی بابل ، مازندران ، شمال و سایر شهر های کشور کسی است که در حوزه کاری خود سال های بسیار زیادی فعالیت کرده باشد و نمونه کار های او از هر نظر بهترین و با کیفیت باشند. به عنوان مثال ، نمونه کار های یک متخصص بینی ماهر در بابل ، مازندران یا دیگر استان های کشور باید طبیعی به نظر برسد ، جای زخم و بخیه بر روی پوست باقی نمانده باشد ، فرم بینی غیرطبیعی به نظر نرسد و غیره. علاوه بر ان نیز یک جراح دماغ خوب ، متبحر و مجرب پزشکی است که همواره در اولویت های خود سلامتی بیمارش را قرار دهد و هیچ گاه به خاطر کسب درآمد بیشتر عمل جراحی دماغ  که لزومی در انجام آن نیست را به مراجعه کننده خود پیشنهاد ندهد. بهترین دکتر بینی در بابل باید ویژگی های بسیار زیادی را دار باشد که در ادامه این مقاله در رابطه با هریک از ویژگی های او صحبت خواهیم کرد. خواندن این مقاله به شما کمک می کند که به راحتی در کسری از ثانیه دکتر زیبایی بینی مورد نظر خود را پیدا کنید و عمل جراحی دماغ را به او بسپارید.

 • آشنایی با علم زیباشناسی

یکی از مهم ترین ویژگی های یک جراح زیبایی بینی خوب و متبحر ، اشنا بودن به علم زیباشناسی می باشد. عمل دماغ به دکتر بینی کمک می کند که وی با توجه به اجزای چهره بهترین و مناسب ترین فرم را برای بینی انتخاب کند.

 • وقت دهی منظم

معمولا در مطب بهترین پزشکان نظم در وقت دهی و هماهنگی های لازم را به وضوح مشاهده خواهید کرد. چرا که چنین پزشکی ، از پرسنل حرفه ای و متخصصی در مطب استفاده می کند تا کسی برای انجام هماهنگی های لازم دچار مشکل خاصی نشود. داشتن نظم در هماهنگی های لازم نشان می دهد که دکتر بینی برای مراجعه کنندگان خود ارزش قائل است. 

 • داشتن مهارت کافی

یک  دکتر زیبایی بینی خوب ، مجرب و متبحر کسی است که در حوزه کاری خود از مهارت بسیار بالایی برخوردار باشد. داشتن مهارت کافی باعث می شود به سادگی بهترین فرم را برای بینی های گوشتی یا استخوانی تشخیص دهد ، از بروز عوارض جانبی جلوگیری کند و نتایجی عالی و طبیعی به ارمغان اورد.

 • تعهد و مسئولیت پذیری بهترین جراح بینی بابل

بر اساس ، گفته های انجمن جراحی زیبایی بریتانیا ، یکی از مهم ترین و اصلی ترین مشخصه های که شما می توانید در بهترین و متبحر ترین دکتر رینوپلاستی مشاهده کنید ، تعهد و مسئولیت پذیری او می باشد. ممکن است برای شما نیز رخ داده باشد که با پزشکی بی تعهد و بی مسئولیت در یک زمینه خاص پزشکی مواجه شده باشید و در این رابطه آسیب های زیادی را تجربه کرده باشید. به عنوان مثال سلامتی تان به خطر افتاده باشد ، زیبایی تان کاهش پیدا کرده باشد ، هزینه های که برای درمان صرف کرده اید از بین برود. به طور حتم درمان توسط یک پزشک متبحر ، مجرب و با مسئولیتی که در مقابل جان و زیبایی شما احساس تعهد می کند و آن را می پذیرد بسیار دلپذیر و خوشایند تر از تجربه یک پروسه درمان ناخوشایند با دکتر بینی بی مسئولیت است. 

 • عملکرد حرفه ای دکتر 

یکی دیگر از ویژگی های که شما باید در زمان انتخاب بهترین جراح بینی بابل خود به آن توجه کنید عملکرد حرفه ای دکتر زیبایی بینی انتخابی تان می باشد. پزشکانی که دارای عملکردی حرفه ای هستند برای انجام جراحی های زیبایی یک چارچوب درست و مطمئن دارند و معمولا مراجعه کنندگانی را برای انجام پروسه درمان می پذیرند که توانایی بهتر کردن ظاهر بینی آن ها را داشته باشد. به طور قطع نمی تواند پزشک حرفه ای را پیدا کنید که مراجعه کننده ای که از زیبایی ظاهری بسیار بالایی برخوردار است را جراحی کرده و نتیجه عمل را با شرایط اولیه دچار کاهش شده باشد. در عملکرد حرفه ای پزشکان ، قرار دادن سلامتی تنفسی فرد در کنار اصول زیبا شناسی و سابقه بیماران از مهم ترین پارامتر های انتخاب و تصمیم گیری می باشد. 

 • موقعیت مکانی مطب پزشک

شاید بتوان داشتن موقعیت مکانی خوب را یکی از پارامتر های مهم در انتخاب جراح عنوان کرد. معمولا پزشکان با تجربه و حرفه ای سعی در ارائه خدمات خود در مراکزی زیبا ، آرامش بخش و ساکت هستند. چرا که درک زیبایی شناسی پزشک در این فضا نیز صدق می کند. از همین رو می توان موقعیت قرار گیری مطب دکتر بینی را از نظر اعتبار ، عمومیت ، لوکس بودن و غیره بررسی نمود چرا که این موارد از جمله مهم ترین ویژگی های است که در بسیاری از پزشکان متخصص و با تجربه دیده می شود. البته در این میان استثناعاتی نیز وجود دارد. از همین رو بهتر است موقعیت قرار گیری مطب دکتر زیبایی بینی انتخابی در اولویت های آخر باشد. 

فیلم جراحی بینی توسط دکتر علی توسلی بهترین جراح بینی بابل

 

بهترین دکتر بینی زنانه

همانطور که می دانید چهره و فرم صورت خانم ها با آقایان متفاوت می باشد. به عبارتی دیگری ، به هیچ وجه نمی توان فرمی را برای چهره خانم ها مناسب است را برای آقایان اعمال کرد. چرا که چهره زنان هر چه قدر فانتزی تر و کوچک تر باشد ، زیبا تر تلقی می شود. از همین رو پیدا کردن یک جراح زیبایی بینی که با فرم و چهره خانم ها آشنا باشد و بداند که چه فرمی باعث افزایش زیبایی و جذابیت چهره آن ها می شود بسیار مهم و حیاتی می باشد.

برخی از افراد بر این باور هستند که تنها جراحان بینی خانم قادر به انجام چنین کاری هستند که باید بگویم خیر پزشکان به دلیل اینکه به علم زیبا شناسی و آناتومی چهره انسان آشنا هستند می توانند متناسب با سایر اجزای صورت فرم بینی را تعیین و بهترین نتایج را خلق نمایند. از همین رو اگر خانم هستید و به دنبال یک دکتر بینی مجرب ، متبحر و کاردان هستید توصیه می کنیم استرس را از خود دور کنید چرا که این عامل باعث می شود تصمیم درستی در رابطه با عمل جراحی خود نگیرید. پس از آن نمونه کار های جراحی زیبایی بینی زنانه جراح مورد نظر خود را با دقت بررسی کنید. با بررسی کردن نمونه کار ها به این مورد پی خواهید برد که آیا وی می تواند بینی متناسب با چهره خانم ها خلق کند یا خیر.

برقرای تناسب اجزای چهره با فرم بینی یکی از مهم ویژگی های است که بهترین جراح بینی بابل و دیگر شهر های ایران باید رعایت کند تا نتایجی خارق العاده و شگفت انگیزخلق نماید. پزشک حاذقی که درک درستی از عمل زیبایی دارد و این توانمندی را دارد که مطابق با خواسته های زیباجوی خود شکل نهایی بینی را طراحی کند انتخاب درستی برای انجام عمل جراحی زیبایی بینی می باشد.

برای پیدا کردن چنین پزشکی نیاز است تا کمی جست و جو کنید و حساسیت به خرج دهید. به طور قطع پزشکی که تعداد بسیار زیادی خانم را تحت عمل زیبایی بینی قرار داده است و نتایج زیبا و درخشانی را خلق نموده صلاحیت بیشتری برای انجام جراحی زیبایی بینی دارد. بهترین و متبحر ترین جراح رینوپلاستی زنانه کسی است که تعداد نمونه کار های خانم او بسیار زیاد باشد و تمامی نمونه کار های او از کیفیت بسیار زیادی برخوردار باشد. به یاد داشته باشید اگر تمامی نمونه های جراحی موفق یک دکتر زیبایی بینی شبیه یک دیگر باشد باید آن دکتر بینی را از لیست خود حذف کنید. همچنین بهترین پزشک ارزش زیادی برای زیباجویان خود قائل است و زمان ویزیت را بنا به خواسته های بیمار تنظیم می کند.

رضایت بیمار از جراحی بینی خود توسط دکتر علی توسلی در بابل

 

عدم انتخاب یک جراح بینی خوب در بابل چه عوارضی را به دنبال دارد؟

ممکن است زمانی که شما این مقاله را می خوانید این سوال برایتان به وجود آید که چرا اینقدر توصیه می شود یک جراح زیبایی بینی متبحر و مجرب را برای راینوپلاستی خود انتخاب کنید و روند جراحی خود را با اطمینان کامل به او بسپارید. در پاسخ به این سوال بهتر است مثالی را مطرح کنیم. فرض کنید شما یک پارچه با کیفیت و گران قیمت را دارید و حال قصد دارید از آن یک لباس مناسب و زیبا درست کنید.

آیا این پارچه را به کسی که به تازگی خیاطی یاد گرفته است می دهید؟ آیا بدون بررسی نمونه کار هایش به او اعتماد می کنید و پارچه را برای دوخت به او می سپارید؟ به طور قطع پاسختان منفی است ، چرا که ممکن است لباسی نا مناسب به شما تحویل دهد یا به عبارتی دیگر پارچه را بی استفاده کند. انتخاب بهترین جراح بینی بابل نیز همین است. حال به یاد داشته باشید که بینی و اجزای صورت شما از یک پارچه نیز مهم تر می باشد و آیا عقلانی است که این فرایند را به یک جراح دماغ  تازه کار بسپارید یا اینکه بهتر است به یک دکتر بینی متبحر و مجرب بسپارید تا نتایجی زیبا و بدون عارضه کسب کنید؟

اگر این عضو مهم را به دست یک جراح بی تجربه و تازه کار بسپارید نه تنها ممکن است از نتیجه جراحی دماغ خود ناراضی باشید بلکه ممکن است مشکلات بینی شما به طور کامل از بین نروند یا مشکلات بد تری در ظاهر بینی یا تنفس شما ایجاد شود که غیر قابل جبران باشد. در چنین شرایطی بیمار برای رهایی از مشکلات عمل دماغ اولیه و برطرف کردن ایرادات به وجود آمده برای انجام جراحی ترمیمی بینی اقدام می کند. لازم است بدانید که هزینه و مدت زمان انجام عمل ترمیمی بینی به دلیل دستکاری شدن بینی در عمل اولیه بینی کمی زیاد تر می باشد.

یک جراح رینوپلاستی خوب و حاذق باید در رابطه با چه مواردی آگاهی داشته باشد؟

جالب است بدانید که جراح بینی خوب و باتجربه لازم است تا در رابطه با مراقبت های قبل و بعد از رینوپلاستی آگاهی کامل را داشته باشد. زیرا با در اختیار قرار دادن این نکات ضروری به بیمار می تواند از بروز هر گونه عارضه جانبی پیشگیری کند و روند بهبودی را در زیبا جویان سرعت بخشد. در واقع با توضیح و آموزش موارد لازم ، زیبا جو می تواند هر نوع فعالیتی را قبل و بعد از عمل بینی با آگاهی بیشتری انجام دهد ، تا آسیبی به بینی وارد نشود.

چگونه می توان جراح بینی خوب را برگزید؟

 • در ابتدا با افرادی که به تازگی بینی خود را جراحی کرده اند صحبت کنید.
 • از دوستان و آشنایان خود در رابطه با جراح بینی خوب صحبت کنید.
 • وب سایت ها و شبکه های مجازی را به خوبی جست و جو کنید.
 • در شبکه های مجازی نمونه کار های پزشک را به خوبی بررسی کنید.
 • در صورت مراجعه به مطب مدارک تحصیلی جراح بینی را مطالعه نمایید.
 • در جلسات مشاوره از بیماران حاضر در مطب در رابطه با رضایت آن ها از عمل بینی صحبت کنید.
 • حتما پزشکی را در نظر داشته باشید که مطب ایشان به شما و محل زندگیتان بسیار نزدیک باشد.

آیا انتخاب جراح بینی خوب جهت عمل بینی فانتزی ضروری است؟

با توجه به آن که طی فرایند عمل بینی به صورت عروسکی بینی دست خوش تغییرات بسیار زیادی می شود ، که طی آن پوست و استخوان بینی به مقدار بسیار زیادی برش داده می شود ، لام است تا توسط یک جراح بینی حاذق و ماهر عمل بینی فانتزی صورت گیرد تا هیچ گونه آسیبی به ساختار بینی وارد نشود و نتیجه حاصل از آن خوش آیند باشد.