جراحی بینی چه با هدف دستیابی به زیبایی بیشتر و رفع مشکلات ظاهری دماغ و چه با هدف برطرف کردن مشکلات عملکردی آن صورت بگیرد برای حاصل شدن نتایج رضایت بخش از جراحی بینی در بابل و دیگر شهر های ایران  نیازمند رعایت نکات بسیار زیادی است که مهم ترین آن ها انتخاب یک دکتر بینی مجرب و قابل اعتماد می باشد. دکتر علی توسلی بهترین جراح بینی بابل با تکیه بر تجربه ، دانش و مهارت خود قادر است جراحی زیبایی بینی را به نحو احسنت انجام دهند و برای بینی شما فرمی متناسب با چهره تان خلق نمایند.

 

 

از جمله ویژگی های بهترین جراح بینی بابل یا سایر شهر های ایران عبارتنداز :

 • مسئولیت پذیری
 • صبور و خوش برخورد بودن
 • دارا بودن تحصیلات مرتبط با  عمل جراحی بینی
 • داشتن وجدان کاری زیاد
 • برخورداری از قدرت تصور بالا برای عمل بینی
 • صرف زمان کافی برای بیمار
 • داشتن کارنامه کاری موفق
 • داشتن مهارت و تجربه کاری زیاد و غیره.

با عمل زیبایی بینی چه تغییراتی می توان در بینی ایجاد نمود؟

از جمله تغییراتی که با رینوپلاستی یا جراحی بینی در بابل می توان ایجاد نمود عبارتنداز:

 • تغییر اندازه بینی متناسب با سایر اجزا و عناصر صورت
 • تغییر عرض بینی در ناحیه پل آن
 • برطرف کردن کجی بینی و ایجاد تقارن در بینی
 • کوچک، بزرگ یا سربالا کردن دماغ
 • کوچک، متقارن یا بزرگ کردن سوراخ های بینی
 • برطرف نمودن قوز بینی و غیره.

 

جراحی بینی

 

آیا رینوپلاستی برای من مناسب است؟

این سوال از جمله متداول ترین پرسش های افراد در رابطه با عمل جراحی بینی بابل و دیگر شهر های ایران می باشد. افراد در ابتدا باید توجه داشته باشند که انجام عمل زیبایی بینی تصمیمی کاملاً شخصی بوده و نباید آن را برای ارضای دیگران و جلب نظر آن ها انجام دهند. عمل بینی به طور کلی و در صورت وجود شرایط ذیل برای شما مناسب خواهد بود:

 1. حداقل 17 سال سن داشته و رشد صورت تان کامل شده باشد.
 2. از نظر جسمی و روحی در سلامت کامل به سر ببرید.
 3. سیگار نکشیده و به مصرف نوشیدنی های الکلی و مواد مخدر اعتیاد نداشته باشید.
 4. هدفی واقع گرایانه و شفاف از جراحـی داشته باشید.
 5. توانایی پرداخت و تقبل هزینه های جراحی زیبایی بینی را داشته باشید
 6. و غیره.

مزایای جراحی بینی از نظر بهترین جراح بینی بابل چیست؟

 • جراحی زیبایی بینی اختلالات عملکردی همچون انحراف و پولیپ بینی را برطرف می نماید؛ با این کار تنفس فرد بهبود یافته و مشکلات ناشی از این اختلالات نیز برطرف می شوند.
 • با عمل زیبایی بینی مشکلات ظاهری دماغ رفع شده، بین اجزای صورت هماهنگی و هارمونی بیشتری ایجاد شده و در نتیجه فرد زیباتر می شود.
 • اعتماد به نفس افراد به طور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد.
 • نتایج به دست آمده از این روش همیشگی می باشد.
 • با انتخاب بهترین جراح بینی در بابل یا محل سکونت خود و رعایت مراقبت های قبل و بعد از عمل جراحی بینی بابل توسط خود بیمار، عوارض خاصی در او ایجاد نمی گردد.

 

جراحی بینی

 

نظر بهترین جراح بینی بابل در رابطه با عوارض جراحی بینی

قبل از پرداختن به عوارض عمل بینی باید بدانید که چه عواملی می تواند این عوارض را برای شما به وجود آورد ؟ اولین و مهم ترین عامل به وجود آورنده مشکل دکتر بینی است ؛ حتما از خودتان می پرسید چرا ؟ زیرا اگر شما برای انجام عمل جراحی بینی خود یک جراح متبحر ، مجرب و خوب را برای انجام عمل زیبایی بینی خود انتخاب نکنید ممکن است از نتیجه عمل رضایت کافی نداشته باشید و دچار عوارض جانبی شوید. مورد بعدی رعایت نکردن مراقبت های قبل و بعد از راینوپلاستی است. در صورتی که شما به تک تک نکات و مراقبت های که بهترین دکتر بینی بابل یا شهر محل سکونت خود توصیه کرده اند عمل نکرده باشید این امکان وجود دارد در حین عمل دماغ یا بعد از آن دچار عوارض جدی و جبران ناپذیری شوید.

عوارضی که ممکن است در اثر جراحی زیبایی بینی پدید آید شامل موارد زیر می باشد:

 • خونریزی شدید
 • عفونت
 • هماتوم یا همان جمع شدن خون در زیر پوست
 • بروز حساسیت به دارو های بیهوشی و بی حسی
 • تورم و کبودی
 • باقی مانده اسکار
 • پاره شدن رگ های خونی کوچک روی پوست
 • عدم به وجود آمدن تقارن در سوراخ های بینی
 • درد شدید بعد از جراحی بینی بابل
 • از دست دادن حس بویایی
 • اختلال تنفسی
 • چسبندگی داخل بینی
 • و غیره

دکتر علی توسلی از جمله جراحان بینی خوب و باتجربه در شهر بابل می باشند که در صورت تمایل برای مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام شان مراجعه کنید.

فیلم جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی بابل دکتر علی توسلی

 

 

جلسه مشاوره برای جراحی بینی در بابل

پیش از اینکه تحت عمل جراحی بینی قرار بگیرید یا نست به انجام آن اقدام نمایید ، باید جلسه ای را جهت مشاوره با دکتری که شما انتخابش کرده اید ؛ تعیین کنید. در طول این جلسه شما و دکتر، در رابطه با موضوعات مختلفی که با روند عمل بینی مرتبط هستند مانند سوابق بیماری ، داروی های که در حال حاضر مشغول به مصرف آن ها هستید ، انگیزه شما برای انجام عمل زیبایی بینی و کلیه موضوعات دیگری که قادر است کاندید بودن شما را تحت تاثیر بگذارد صحبت می کنید. پزشک ، اهداف مورد نظر شما را بررسی می کند و اگر انگیزه شما از انجام رینوپلاستی تنها رضایت همسر یا اطرافیان باشد یا شبیه کردن فرم بینی به یک بازیگر یا شخصیت معروف باشد ؛ سعی می کند شما را از انجام این عمل منصرف سازد. در کنار آن بهترین دکتر عمل بینی نقص های زیبایی و فانکشنال بینی شما را که مایل به اصلاح و درمان شدن آن ها هستید ، مورد بررسی قرار می دهد. تمامی این اطلاعات ، به پزشک شما در تشخیص این موضوع که آیا شما برای انجام جراحی زیبایی بینی کاندید مناسبی هستید یا خیر و اینکه آیا دست پیدا کردن به بهترین و ایده آل ترین نتیجه از طریق انجام عمل جراحی بینی  امکان پذیر است یا خیر ، کمک می کند.

در طول جلسه مشاوره ، به طور قطع جراح به شما در انتخاب بهترین فرم دماغ و بهترین نتیجه که بیشترین منفعت را بر اساس اصلاحات مورد نظر شما ، دلایل شما برای انجام جراحی ، شک طبیعی دماغتان و غیره کمکمی کند. به عنوان مثال اگر شما خواهان تغییر قابل مشاهده ای در دماغ خود باشید یا اگر به دلیل وارد شدن ضربه شدید به دماغتان نیاز به قرار گرفتن تحت جراحی دماغ داشته باشید پزشک معمولا نوع تکنیک مورد استفاده برای جراحی بینی بابل را باز در نظر می گیرد و آن را به شما پیشنهاد می دهد. چرا که در روش باز میزان دید و دسترسی دکتر بیشتر است و با انجام آن به او این امکان داده می شود تا تغییرات دقیق تری را در ساختار پایه شکل دهد و مشکلات زیبایی را درمان کند.

پس از تکمیل ساعت مشاوره ، جراح  یک طرح سفارشی بر اساس اصلاحات مورد نساز شما ترسیم می کند. همچنین وی توصیه هایی را در رابطه با به دست آوردن بهترین نتیجه از راینوپلاستی ارائه می دهد که گوش دادن و عمل کردن به آن ها باعث کسب ایده آل ترین نتایج می شود. همچنین وی در رابطه با نتایج مورد انتظار شما ، نوع بیهوشی که قرار است برای انجام عمل بینی استفاده شود ، روش انجام عمل ، مزایا و معایب آن مطالبی را بیان می کند که باعث می شود شما با دید باز تر و آگاهانه عمل زیبایی بینی را انتخاب کنید. بهترین دکتر بینی گام به گام در تمامی طول مسیر همراه شما است تا شما در این مسیر احساس تنهایی نکنید.

 

پروسه عمل بینی در بابل

با توجه به شدت مشکلات و میزان اصلاحات مورد نیاز شما ، جراح ، جراحی بینی را با استفاده از تکنیک باز یا بسته انجام می دهد. عمل زیبایی بینی به روش بازز شامل به وجود آوردن برش در داخل بینی به همراه یک برش ظریف و بسیار کوچک در زیر بینی میان دوحفره بینی در قسمت کلوملا می باشد. این پروسه معمولا برای عمل های پیچیده و چالش برانگیز استفاده می شود.

در جراحی زیبایی بینی به روش بسته ، برش ها مطلقا در داخل دماغ انجام می شود و سپس با استفاده از ابزار خاص پوست دماغ به سمت بالا کشیده می شود. در تکنیک باز این امکان وجود دارد که در صورتی که فرد نکات مراقبت های بعد از جراحی بینی را انجام ندهد ف اسکار و جای زخم بر روی پوست اطراف دماغ به وجود آید ، اما در متد بسته هیچگونه جای زخم بعد از سپری شدن دوره نقاهت و بهبودی کامل قابل مشاهده نخواهد بود.
بهترین دکتر بینی برای کمک و ایجاد احساس راحتی بیشتر در شما ، عمل زیبایی بینی را تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی انجام می دهد. در طول عمل بینی ، بافت اضافی ، غضروف و استخوان آن برداشته شده و بینی شما برای رسیدن به بهترین فرم و رفع معایب و مشکلات دوباره فرم داده می شود. تعداد کثیری از جراحان در گذشته از روش کوکی کاتر برای انجام  عمل جراحی بینی استفاده می کردند.

در این روش بدون اینکه ویژگی های ساختاری بینی و تناسب دماغ با دیگر اعضای صورت در نظر گرفته شود ، تمامی بینی ها را به یک شکل عمل می کردند و در نتیجه در برخی از افراد که دارای بینی های گوشی بودند و ساختمان بینی آن ها بسیار ضعیف بود به دلیل برداشتن غضروف و استخوان ، سست شده و نتیجه نامطلوبی را از عمل دماغ رقم می زد. نتایج به دست آمده توسط جراحان حال حاضر ، با استفاده از پیشرفت های که در حوزه جراحی زیبایی بینی رخ داده است ، بسیار متفاوت تر از نتایج عمل دماغ در گذشته می باشد. چرا که بهترین جراح بینی بابل یا سایر شهر های ایران نتایج هنری و خاقانه ای را بر اساس حفظ کیفیت عملکرد دماغ و سلامتی زیباجو ، برای به وجود آوردن یک اثر زیبای هنری به کار می بندد.

عکس جراحی بینی نمونه کار دکتر علی توسلی بهترین دکتر بینی در بابل

 

عوارض جراحی بینی

همانطور که همه ما می دانیم عمل زیبایی بینی یکی از پرطرفدار ترین و شایع ترین عمل های زیبایی در میان مردم جهان می باشد ، این پروسه نیز همانند سایر عمل های جراحی با عوارض کوچک و بزرگی همراه می باشد که پزشکان آن ها به دو دسته عوارض عملکردی و عوارض زیبایی دسته بندی کرده اند. در ادامه این مقاله به توضیح هر یک از این عوارض خواهیم پرداخت.

عوارض عملکردی

 • تنگی مجرای بینی : یک اختلال تنفسی است که می تواند باعث گرفتگی شدید بینی ، خر و پف ، نفس کشیدن از راه دهان و آپنه خواب شود. خوشبختانه درمان های متعددی برای رفع این عارضه وجود دارد.
 • چسبندگی داخل بینی : یکی دیگر از عوارض عمل بینی است که در اثر ترمیم نشدن برش ها ، زخم های پروسه جراحی و چسبیده شدن بافت های داخلی به یک دیگر ایجاد می شود. در این عارضه تیغیه میانی بینی به دیواره های کناری می چسبد و در نتیجه فرد بیشتر احساس تنگی نفس می کند. مختل شدن بویایی در اثر چسبندگی بینی به ندرت پیش می آید که به مرور زمان درمان می شود.
 • انحراف قسمت غضروفی بینی: این مشکل معمولا به دلیل باقی ماندن انحراف تیغه میانی بینی به وجود می آید ، در صورت انحراف تیغه بینی ، اسکلت غضروفی بینی نیز به دنبال آن دچار انحراف می شود. این مشکل در اثر عدم اصلاح درست انحراف بینی به وجود می آید.
 • تنگی دریچه های بینی : در صورتی که فرد برای انجام جراحی بینی خود به یک جراح تازه کار و بی تجربه مراجعه کند ؛ ممکن است وی به دلیل نداشتن تجربه کافی سوراخ های بینی را بیش از اندازه کوچک کند. کوچک شدن سوراخ های بینی باعث می شود فرد در روند تنفس خود دچار مشکل شود. در چنین موقعیت هایی در زمان تنفس فرد شما صدایی مانند سوت می شنوید. به طور معمول جراح برای برطرف کردن این عارضه جراحی ترمیمی بینی را پیشنهاد می دهد که در آن باید پزشک از تیغه غضروفی میانی بینی بردارد و آن را به سوراخ های بیش از حد تنگ شده پیوند بزند. در صورتی که جراح قوز پشت بینی را به میزان بسیار زیادی بردارد تنگی دریچه داخلی ایجاد می شود.

لازم به ذکر است که تمامی موارد گفته شده در فوق تنها در زمانی رخ خواهند داد که شما برای انجام عمل جراحی بینی خود به یک جراح بی تجربه ، بدون مهارت و تازه کار مراجعه کنید.

عمل بینی مردانه

همانطور که گفته شد عمل زیبایی بینی یکی از پرطرفدار ترین جراحی های زیبایی صورت می باشد که زمانی که اسم آن به گوش می رسد تصور می شود تنها خانم ها متقاضی ان هستند و از همین رو درصد بسیار زیادی از طرفداران آن را خانم ها به خود اختصاص داده اند. اما جالب است بدانید جراحی بینی در میان آقایان نیز همانند خانم ها پرطرفدار می باشد. در جراحی زیبایی بینی جنسیت فاکتور بسیار مهم و حیاتی است که در نوع جراحی درمانی ، زیبایی یا هر دوی آن ها تاثیر به سزایی می گذارد. در عمل بینی مردانه با هدف حفظ زیبایی ظاهر و جذابیت مردانه ، فاصله میان لب بالایی و بینی باید استاندارد باشد و نباید قوس زیادی در پشت بینی به وجود آید.

جراحی کردن بینی در مردان باید به گونه ای باشد که فرمی طبیعی به وجود آید از همین رو جراح بینی صرفا تمرکز خود را بر روی رفع ایرادات و مشکلات بینی می گذارد و در صورت نیاز تغییرات جزئی و کوچکی را اعمال خواهد کرد. ایجاد فرم قوس دار ، ظریف و سربالا برای بینی آقایان به هیچ عنوان توصیه نمی شود چرا که این عمل از جذابیت و حالت مردانه چهره شان کم می کند. اغلب آقایانی که بینی آن ها به صورت عروسکی یا نیمه فانتزی عمل شده است ، پس از مدت کوتاهی از ظاهر خود اعلام نارضایتی می کنند و از انجام عمل بینی خود پیشمان می شوند.

بهترین فرم برای عمل بینی مردانه فرمی است که در آن ویژگی های چهره آقایان ، نوع پوست آن ها ، استحکام استخوان و غضروف بینی در نظر گرفته شود و متناسب با علم زیباشناسی و سایز اجزای صورت باشد. برای بهره مند شدن از بهترین نتیجه نیاز است تا یک جراح بینی خوب ، مجرب و متبحر در زمینه عمل بینی مردانه بیابید و عمل زیبایی بینی را به او بسپارید.

 

جراحی بینی

 

درصد مرگ در جراحی بینی

یکی از متداول ترین سوالاتی که افراد از پزشکان در صفحات مجازی می پرسند این است که آیا این احتمال وجود دارد بر اثر انجام عمل بینی شخص فوت کند؟ لازم است بگویم این عمل زیبایی یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی صورت می باشد که سالانه افراد بسیار زیادی آن را انجام می دهند. این عمل جراحی بسیار ساده می باشد و به همین خاطر احتمال اینکه فردی بر اثر انجام آن فوت کند بسیار کم است. لازم است بگویم این احتمال به وجود می اید که فردی که به مشکلات قلبی ، تنفسی یا بیماری های همچون هموفیلی و دیابت کنترل نشده مبتلا است برای انجام  عمل جراحی زیبایی بینی در بابل یا سایر شهر های ایران نزد یک پزشک بی تجربه یا بدون تخصص برود و عمل زیبایی را انجام دهد.

چرا که انجام جراحی بر روی این افراد تحت شرایط خاص انجام می شود و در صورتی که شدت بیماری زیاد باشد هیچ نوع عمل زیبایی بر روی آنان انجام نمی شود. افراد متقاضی باید توجه داشته باشند که این عمل نیازمند دانش ، مهارت و تجربه بسیار زیادی می باشد و قطعا با انتخاب هوشمندانه و درست علاوه بر اینکه می توانند احتمال مرگ در عمل زیبایی بینی را از میان ببرند می توانند به نتایج ایده آل و دخواه خود نیز دست یابند.

هزینه عمل بینی 1400 در بابل

تعداد کثیری از مراجعه کنندگان یا متقاضیان انجام عمل زیبایی بینی به دنبال این هستند که بدانند هزینه جراحی بینی بابل در سال 1400 چقدر بوده و در سال 1401 چقدر خواهد بود؟ در پاسخ به این افراد باید بگویم عمل جراحی بینی قیمت های مختلفی دارد اما هزینه عمل زیبایی بینی چه در سال 1400 و چه در سال 1399 و سال های قبل و بعد از آن بر اساس فاکتور های از قبیل ، تجربه ، مهارت ، تخصص پزشک ، نوع تکنیک به کار رفته در جراحی زیبایی بینی ، میزان اصلاحات و تغییرات مورد نیاز برای انجام رینوپلاستی ، شرایط فیزیکی متقاضی ، مکان انجام جراحی دماغ ، کادر درمان و غیره تعیین می شود.

از همین رو ممکن است هزینه های هر کدام از پزشکان در سال 1400 و 1401 با یک دیگر متفاوت باشد. برای اطلاع دقیق از هزینه عمل دماغ نیاز است به صورت حضوری به پزشک مراجعه کنید. او پس از بررسی مشکلات شما و یافتن میزان تغییرات مورد نیاز هزینه نهایی عمل را برای شما مشخص می کند.