عمل جراحی بینی بابل

جراحی بینی بابل : چطور می توان به نتیجه درخشان از جراحی زیبایی بینی دست یافت ؟ این بزرگترین دغدغه بیماران متقاضی جراحی بینی می باشد. در ذیل به تفصیل در رابطه با فاکتورهای موثر در رضایت بخش بودن نتیجه به دست آمده از جراحی بینی صحبت کرده ایم.

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی که در اصطلاح پزشکی از آن با نام رینوپلاستی یاد می شود از جمله جراحی های زیبایی است که طرفداران بسیار زیادی را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است. دلیل آن هم برجستگی و در وسط صورت قرار گرفتن بینی می باشد که موجب می شود این عضو نه تنها تاثیر زیادی بر روی کل چهره و دیگر اجزای موجود در آن داشته باشد بلکه جزئی ترین ایراد در آن سریعاً جلب توجه نماید.

با این جراحی زیبایی می توان تناسبات صورت را تا حد زیادی بهبود بخشید، قوز بینی را برطرف نمود، سوراخ های نامتقارن بینی را متقارن کرد، مشکل بیش از حد کوچک یا بزرگ بودن بینی را برطرف نمود و غیره.

 

جراحی بینی بابل

 

چه فاکتورهایی در مطلوب بودن نتیجه جراحی بینی موثر هستند؟

  • انتخاب یک جراح بینی خوب :

موثرترین عامل در رضایت بخش بودن نتیجه حاصل شده از جراحی بینی ، بالا بودن میزان مهارت و تجربه جراح می باشد. از همین رو اگر قصد جراحی بینی بابل را دارید باید با صرف دقت و زمان لازم بهترین جراح بینی در این شهر را انتخاب نمایید.

  • نوع بینی :

هرچه پوست بینی نازک تر و استحکام ساختمان غضروفی-استخوانی آن بیشتر باشد جراحی بینی با نتایج رضایت بخش تری همراه خواهد بود. بدیهی است که نتیجه جراحی بینی استخوانی به دلیل استحکام بالای ساختمان و نازک بودن پوست بینی از نتیجه جراحی بینی گوشتی که پوستی ضخیم و ساختمانی ضعیف دارد به مراتب بهتر خواهد بود.

  • رعایت دقیق نکات مراقبتی قبل و بعد از جراحی بینی :

هرچه دقت بیشتری در رعایت دستورالعمل های قبل و بعد از جراحی بینی صرف کنید نتیجه به دست آمده با رضایت بیشتری برای تان همراه خواهد بود.

  • کم بودن میزان ایرادات بینی :

بدیهی است که برطرف کردن مشکلات بینی افرادی که نواقص بینی شان کمتر است راحت تر از برطرف کردن نواقص یک بینی با مشکلات بسیار شدید و پیچیده می باشد. هرچند که دکتر علی توسلی ، جراح بینی بابل به دلیل داشتن تجربه و مهارت زیاد نتایج بسیار درخشانی از جراحی بینی هایی با ایرادات زیاد و پیچیده را نیز رقم زده اند که با مراجعه به صفحه رسمی اینستاگرام ایشان می توانید نمونه هایی از این جراحی ها را مشاهده کنید.