بهترین جراح بینی بابل کیست؟

بهترین جراح بینی بابل : جراحی بینی از جمله انواع جراحی های زیبایی صورت است که در میان مردم سراسر جهان و به خصوص افراد جوان بسیار پرطرفدار بوده و در صورتی که توسط یک جراح بینی متبحر صورت بگیرد با نتایج بسیار درخشانی همراه خواهد بود.

 

بهترین جراح بینی بابل

 

بسیاری از افراد هنگام قرارگیری در مقابل آینه متوجه این موضوع می شوند که بینی شان مشکلات ظاهری دارد، به طور مثال دارای قوز بوده یا تناسبی با دیگر اجزای موجود در صورت آن ها ندارد. حتی ممکن است این مشکلات بارها از سمت اطرافیان به آن ها یادآوری و این امر موجب ناراحتی و کاهش اعتماد به نفس آن ها شده باشد.

این افراد در صورت تمایل به از بین بردن و رفع این نقوص ظاهری می توانند برای انجام جراحی زیبایی بینی اقدام کرده، با انتخاب بهترین جراح بینی بابل یا هر شهر دیگری که در آن ساکن هستند به بهترین نتایج از این جراحی زیبایی دست یابند.

 

عوامل موثر در نتیجه جراحی بینی

باید این نکته را متذکر شویم که میزان مهارت و تجربه جراح بینی تنها عامل مطلوب بودن نتیجه به دست آمده از جراحی نبوده و این امر به موارد دیگری نیز بستگی دارد که در ذیل به تعدادی از آن ها اشاره کرده ایم:

 

 

نوع بینی :

بینی افراد را با توجه به ویژگی های ساختاری آن ها به دو نوع بینی استخوانی و گوشتی تقسیم می نمایند که نتیجه جراحی بینی های استخوانی به دلیل محکم تر بودن بافت غضروفی-استخوانی ، نازک تر بودن پوست بینی و کمتر بودن میزان بافت چربی زیرپوستی از اقبال بیشتری نسبت به جراحی بینی های گوشتی برخوردار می باشد. البته باید بگوییم که امروزه و با پیشرفت علم پزشکی نتیجه جراحی بینی های گوشتی نیز بسیار مطلوب و رضایت بخش بوده و تا حد بسیار زیادی قادر به تحقق انتظارات منطقی افراد از این جراحی زیبایی می باشد.

میزان ایرادات بینی :

در برخی از افراد میزان ایرادات بینی به قدری زیاد است که امکان برطرف شدن همه آن ها در یک جلسه جراحی زیبایی بینی وجود نداشته و این هیچ ارتباطی به میزان مهارت جراح ندارد. این افراد برای رسیدن به نتیجه ایده آل و مطلوب خود باید نسبت به جراحی بینی ثانویه اقدام نمایند.

رعایت مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی :

یکسری نکات و دستورالعمل ها وجود دارد که رعایت آن ها قبل و بعد از جراحی تاثیر بسیار زیادی بر ایمن بودن روند جراحی و مطلوب بودن نتیجه به دست آمده دارد که افراد باید به دقت آن ها را رعایت کرده و در انجام آن ها کوتاهی نکنند.

دکتر علی توسلی ، جراح بینی بابل در جلسه مشاره قبل از جراحی بینی تمامی این نکات را خدمت تان شرح خواهند داد.